Tábor jako Tvořivá Cesta karpatského hraničáře

Ahoj Marťo, tábor pro děti je 14.-21.7.2018 Pro děti (nejen) z blízkého i vzdálenějšího okolí.

Tvořivý tábor – Cesta karpatského hraničáře

Pořádá Tábor Poľana

• clock
    14 červenec – 21 červenec
    14 červenec 12:00 až 21 červenec 12:00
  • pin

Tábor Polana

• envelope
    Pozvánka od uživatele Petr Bolf

Akci najdete i na facebooku: ZDE

Budeme hrát na bubny (djembee), salašnické fujary, brumle, balafon a spoustu dalších známých i neznámých hudebních nástrojů.
Budeme hledat čarovné léčivé byliny a kouzelné stromy.
Budeme vyřezávat ze dřeva, vyrábět hračky z ovčí vlny (plsti), vyrobíme si třeba hrom, nebo jiný vlastní hudební nástroj, a nebo třeba luk.
Upečeme si chléb v hliněné peci (nebo klidně i pizzu)
Budeme hledat žáby a mloky, číhat na ježky, hledat liščí nory.
A když bude horko, vydáme se k vrboveckému jezeru.

Těší se Eva Palcútová (pedagog a muzikoterapeutka), Petra Bolfová (pracovala v centru pro rodinu – školka, nyní dělá muzikoterapii ve školkách a školách), Terka Švecová (šikovná a tvořivá umělkyně, zvládá stovky řemesel), Dáša Petříková (vynikajicí kuchařka) a další
Tábor je pro menší počet dětí (20-30), abychom se mohli každému věnovat dle jeho potřeb a zájmů.

Možnost ubytování na táboře Poľana

Ve volných termínech si můžete tábor pronajmout pro své akce, nebo se zde ubytovat během svých výletů po Bílých Karpatech. Cena ubytování je 100 Kč/noc, děti polovic.

Napište mail na gazda@taborpolana.cz, nebo volejte +420 777 677 029

Aktualní kalendář akcí tábor Poľana

Bližší informace zde, nebo napište mail na gazda@taborpolana.cz, nebo volejte +420 777 677 029.