Staňme se místními průvodci

Body, úrovně a odznaky

Postupte na vyšší úroveň Místního průvodce

Nyní můžete získat více bodů za své recenze, fotky, úpravy a přidávání nových míst

Body v programu Místní průvodci

Získejte body za příspěvky v Mapách Google. Ohodnoťte místo, popište své zkušenosti v recenzích, sdílejte fotky, uvádějte informace v odpovědích, aktualizujte údaje úpravami míst, přidávejte chybějící místakontrolujte již uvedená fakta.

Příspěvek do Map Získané body
Recenze 5 bodů za každou recenzi
Hodnocení 1 bod za každé hodnocení
Fotka 5 bodů za každou fotku
Odpověď 1 bod za každou odpověď
Upravit 5 bodů za každou úpravu
Přidání místa 15 bodů za každé přidané místo
Kontrola faktu 1 bod za každý zkontrolovaný fakt

Úrovně v programu Místní průvodci

Získávejte za své příspěvky body a postupujte na vyšší úrovně.

Úroveň Body Odznak
1. úroveň 0 bodů Bez odznaku
2. úroveň 15 bodů Bez odznaku
3. úroveň 75 bodů Bez odznaku
4. úroveň 250 bodů
5. úroveň 500 bodů
6. úroveň 1 500 bodů
7. úroveň 5 000 bodů
8. úroveň 15 000 bodů
9. úroveň 50 000 bodů
10. úroveň 100 000 bodů

 

Aktualizace počtu bodů a úrovně může trvat až 24 hodin. Platnost bodů není časově omezena, ale v případě odstranění obsahu z důvodu porušení našich zásad vám mohou být odebrány. Přispívejte do Map Google i nadále a využívejte získané výhody a předběžný přístup k novým funkcím.

Požadavky programu

Pokračujte v psaní příspěvků, abyste mohli využívat všech výhod programu. U některých výhod mají prioritu místní průvodci, kteří přispívají pravidelně každý měsíc.

Jak zjistím svoji úroveň v programu Místní průvodci

  1. Pořiďte si nejnovější verzi Map Google.
  2. Klepněte na nabídku .
  3. Klepněte na Vaše příspěvky.
  4. Zobrazí se vaše úroveň a celkový počet bodů.

Upozorňujeme, že aktualizace profilu může trvat až 24 hodin.

Další informace o výhodách

Se zvyšujícím se počtem bodů roste vaše reputace.

Jak získám odznak místního průvodce?

Odznak získávají v Mapách Google jako jednu z výhod místní průvodci od 4. úrovně výše.

Soukromé recenze, úpravy nebo fotky

Recenze, úpravy a fotky, které Google označí jako soukromé, porušují naše zásady a vidíte je jen vy. Soukromé recenze, úpravy a fotky se nezapočítávají, pokud jde o úrovně členství v programu Místní průvodci.

Ubyly mi body. Co se stalo?

Body Vám mohly být odečteny, pokud bylo vyhodnoceno, že Váš příspěvek je v rozporu s obsahovými zásadami. Příspěvky, které porušují naše zásady, se nezapočítávají, pokud jde o úrovně členství v programu Místní průvodci.

Může mým bodům vypršet platnost?

Na základě naší aktuální struktury bodů a výhod mají příspěvky k zajímavým místům (POI) nebo firmám, které jsou v Mapách Google, neomezenou platnost. Při určování úrovně členství v programu Místní průvodci se nebudou započítávat příspěvky týkající se firem, které jsou trvale zavřené a byly z Map Google odstraněny.
Česká nápověda místního průvodce
https://support.google.com/local-guides/answer/6225851?hl=cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »