2.-9.6.2017, Tréningový KUNG FU tábor 2.

Pozývame vás na pokračovanie Intenzívneho kurzu sebaobrany Kung Fu (štýl Tailoron) pre začiatočníkov a mierne pokročilých od 15 rokov.

Výukové témy:

SEKACÍ BOX,

ZVIERACIE ŠTÝLY (TIGER, OROL, DRAK)

BUDHISTICKÁ MEDITÁCIA

Inšpiratívne prostredie turistického tábora Poľana, ležiaceho v náručí Bielych Karpát priamo na hranici Českej a Slovenskej republiky nás motivovalo k využitiu vhodných tréningových podmienok pre bojové umenia. V súčasnej dobre je možné trénovať v exteriéri aj interiéri (strečing  alebo Čchi Kung v chladných mesiacoch).Okolité prostredie patrí pod štátnu ochranu prírody a ponúka mimoriadne vhodné podmienky pre tréningy v prírode (beh, posilňovanie atď.).

Vedenie kurzu:

Peter Dobromír Kotus, absolvent Akadémie bojových umení Škola ŠELIEM (www.skolaseliem.sk)

Štýly: Tiger, Orol, Drak, Medveď, Sekací Box, Južná Päsť (Nan Quan).

Zbrane: meč, palica.

Inštruktor Čchi Kung (8 kusov brokátu, 24 foriem).

Metódy výuky:

Budhistická meditácia pre upevnenie koncentrácie a skľudnenie mysle

Čchi Kung pre ozdravenie tela a dlhovekosť

Funkčná sebaobrana, zlepšenie fyzickej sily a flexibility

Program:

6:00       Budhistická meditácia, Čchi Kung

7:00       Kondičný beh, strečing, posilňovanie

8:00       Raňajky

9:00       1.Výukový blok

11:00     Obed

13:00     Budhistická meditácia, Čchi Kung

14:00     2.Výukový blok

16:00     „Vedomé upratovanie“ – práca pre ostatných podľa vlastného výberu alebo sezónnej potreby.

17:00     Ľahká večera

18:00     Priestor pre diskusiu pri ohni

20:00     „Večierka“ – spánok, kľud na lôžku

Pozn.: Zmena tréningového programu vyhradená (podľa počasia a celkovej nálady).

Nástup na kurz: vždy v sobotu do 17:00 (nástup je večerou)

Ukončenie kurzu: Vždy v nasledujúcu sobotu do 12:00 (po uprataní vlastného miesta aj spoločných priestorov).

Čo sa môžem naučiť?

Postoje, kopy, komplexné techniky rúk a nôh, základná akrobacia (kotúle, padanie, skoky, premety), úvod do Čchi Kung, pokročilý strečing.

Čo si prinesiem so sebou?

Oblečenie – tréningové (kung fu uniform alebo iné tréningové oblečenie), športové oblečenie pre kondičný beh.

Obuv – športová nízka ohybná (pod členky, napr. cvičky alebo tenisky), príp. športová bežecká obuv.

Vlastný spacák (spanie bez postelného prádla), meditačný vankúš a prípadne deka.

Čím môžem prispieť?

Svojím dobrovoľným príspevkom 180 E/ 4860 CZK podporíte činnosť OZ EKO-OSADA a štartujúci projekt ŽIVÁ ŠKOLA (aktuálne prebieha zbierka na rozbeh projektu) zameraný na rozvoj podobného vzdelávania pre deti a dospelých v budúcnosti.

Príspevok zahŕňa:

Ubytovanie v tábore Poľana turistického štandartu v chatičkách (7 nocí),

Vegetariánská strava 3 (až 4 x) denne, 1 x pôst.

a bohatý tréningový program, ktorý vás podstatne posunie vo vašom budúcom štúdiu v danej téme.

Ako sa môžete prihlásiť?

Cez kontaktný  formulár   ZDE… .

Pro rezervaci místa nám prosím pošlete příspěvek (jako zálohu) 500 Kč na 4200270652/6800 nebo 20 EUR na eurový účet 2500288855/8330 (pro mezinárodní převody IBAN: CZ1720100000002500288855, Bic/Swift: FIOBCZPPXXX). Jako variabilní symbol uveďte vaše telefonní číslo, tak jak ho uvedete do objednávky. Děkujeme.

V případě nemoci nebo jiného závažného důvodu jsme vděčni za včasné informování a rádi vás přesuneme na jiný termín. Jinak zálohu použijeme na naše vaše aktivity. Zbylé příspěvky lze provést i na místě.

Pořádá občanské sdružení Ekovesnice z.s. a Eko-osada o.z. (www.slamenedomy.cz)

Cca. 2 týždne pred konaním podujatia vám zašleme podrobnejšie informácie aj s navigáciou k nám.

Prípadné otázky týkajúce sa kurzu smerujte na ekovesnice@gmail.com alebo telefonicky na 0948 035 127 (inštruktor). Radi odpovieme. 🙂

Tešíme sa na vašu účasť.

Březen 8, 2017